1.895
Son Samuray izle
4 sene önce eklendi

Son Samuray izle, Son Samuray full izle, Son Samuray türkçe dublaj izle, Son Samuray hd izle, Savaş gazisi olan yüzbaşı Woodrow Algren, 1870’yılında Winchester silahlarının sonuncusu olarak Japonya’ya gider. Nedeni İmparator Meiji’nin himayesi altında olan askerleri eğitmek ve silahlar hakkında askerleri bilgilendirmektir. Fakat İmparator ve askerlerinin gelen silahlar ile ülkede kalan son samuray ordusunu yok etmek istediğinin farkına varınca, işler değişmeye başlar, Ve bir sonra Samuray ve İmparator arasında çıkan çatışmada Yüzbaşı Woodrow, esir olarak samurayların eline geçer, Algren esir düştükten sonra samurayların lideri Katsumoto’dan onur ve savaş konusunda çok şey öğrenir ve iki taraf arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4 yorum bulunmaktadır:"Son Samuray izle"
 1. Emre 9 Eylül 2014, 21:25

  seçkin kardeşim Osmanlı Devleti nerden çıktı şimdi ya valla güldüm tamam bizde Türk’ üz ama film samurayların bitiş anlatıyo sen gelmişin Osmanlı diyosun 😀

 2. Seçkin Berber 3 Mayıs 2014, 21:50

  Tek kelime ile harika, Osmanlı Devletinin ne kadar büyük bir şana sahip olduğunu gösteren bir film. Hilal taktiği ile savaşmaları ceddimizden günümüze gelen filmlerde hala konu alıyor.

  • Ömer 29 Haziran 2014, 00:34

   Ne diyosun sen Seçkin Berber Allah aşkına ya 😀

  • eres 5 Temmuz 2014, 00:56

   seçkin allah belamı versin daha filmi izlemeden soğudum filmden